Pojď pracovat k nám

Název programu: Operační program Zaměstnanost plus
Název projektu: Podnikové vzdělávání zaměstnanců Semperflex Optimit s.r.o.
Registrační číslo: CZ.03.01.03/00/23_047/0002804

Doba realizace projektu: 1. 3. 2024 – 28. 2. 2026
Počet osob zapojených do projektu: 115
Celkové způsobilé výdaje: 2 956 142,08 Kč

Cíl projektu: Cílem projektu je zvýšit prostřednictvím profesního vzdělávání úroveň kompetencí pracovníků, která splní stávající potřeby zaměstnavatele a požadavky měnícího se trhu práce.

Popis projektu: Projekt podnikového vzdělávání zaměstnanců Semperflex Optimit s.r.o. je zaměřený na rozvoj zaměstnanců prostřednictvím vzdělávacích aktivit projektu. Vzdělávací aktivity vycházejí z reálných potřeb zaměstnanců pro jejich další profesní růst a zvyšování kvalifikace. Cílem je rozvoj znalostí, schopností a dovedností vyžadovaných pro výkon určitého povolání, a to s důrazem na podporu osob starších 55 let. Projekt je realizován s podporou finančního příspěvku Evropské Unie ve výši 76,735 % celkových způsobilých výdajů.

Hledáme ty správné kolegy

O společnosti

Společnost Semperflex Optimit s.r.o. se sídlem v Odrách je od roku 1998 součástí rakouského koncernu SEMPERIT a patří mezi největší světové výrobce pryžových hadic. Vzhledem k dynamice rozvoje české pobočky je získávání motivovaných a odborně zdatných zaměstnanců jednou z hlavních priorit naší společnosti.

 

PROČ K NÁM?

Semperflex Optimit je největší výrobce průmyslových a hydraulických hadic na světě a přibližně 90 % své produkce vyváží. Od roku 1998 je tato společnost se sídlem v Odrách členem rakouské skupiny Semperit, která se řadí mezi největší světové výrobce výrobků z pryže. S více jak 900 zaměstnanci je tato společnost také jedním z největších zaměstnavatelů v regionu.

 

Z OSTRAVY JSI U NÁS PO DÁLNICI DO 30 MINUT.

Přispíváme na dojíždění našich zaměstnanců nebo nabízíme svoz zdarma (Ostrava – Odry – Ostrava). Kromě toho vyplácíme bonusy před dovolenou a vánočními svátky. Jako člen Semperflex týmu máš nárok na podporu zdraví formou multisport karty a celých 5 týdnů dovolené.

 

OCENĚNÍ SPOLEČNOSTI A PRESTIŽ

V roce 2013, 2014, 2016 a 2017 získala naše společnost ocenění v soutěži Štika Moravskoslezského kraje (MSK). Ta se snaží vyzdvihnout a upozornit na významné české prudce rostoucí podniky. Ukazuje také na stabilitu vítězných firem a jejich dynamický charakter. V roce 2015 získala ocenění za přínos k rozvoji MSK.

Zajímá tě historie naší firmy? Podívej se na milníky v historii společnosti.


1866


Založení firmy Schneck und Kohnberger, převod výroby textilního a pryžového zboží z Vídně do Oder, první gumárenský podnik v republice.

1873


Přestěhování výroby do stávající lokality.

1922


Přeměna na akciovou společnost Optimit - výroba gumárenských vložek, pružin na kola, zboží pro zdravotnictví, výroba gumových nití a tvarovaných výrobků z pryže, zahájena příprava výroby hadic.

1991


Optimit a. s. privatizován kuponovou metodou v 1. vlně privatizace

1998


Začlenění do holdingu Semperit Technische Produkte GmbH & co.

1999


Změna názvu na Semperflex Optimit s. r. o.

2018


Dokončení nových hal a všech plánovaných investic v celkové výši 4 miliardy korun.

Jeden z největších výrobců hadic na světě!

Podívejte se na video o firmě, které představuje nejen naši historii, ale také výrobní procesy, které zajišťují produkci kvalitních průmyslových i hydraulických hadic. Patříme mezi klíčové výrobce a prodejce na evropském trhu. Moderní technologie, důraz na vysokou kvalitu, spolehlivost. Přidejte se do našeho týmu a získejte pozici ve stabilní společnosti s dlouholetou historií.

Zajímá tě, jak probíhá výroba hadic? Podívej se na proces výroby.


Výroba směsí

Výroba hydraulických hadic

Výroba průmyslových hadic

Máš dotaz?
    This will close in 0 seconds